02Чер

Організація робіт, що забезпечують функціонування веб-сайту

Інформаційне наповнення веб-сайту здійснюється з матеріалів, підготовлених посадовими та службовими особами місцевого самоврядування, установами та організаціями, що належать до комунальної власності ради.

З пропозицією щодо розміщення інформації на веб-сайті теріторіальної громади чи ОТГ можуть звернутися інші підприємства, установи, організації, громадські товариства та мешканці сіл, якщо запропоновані матеріали будуть сприяти популяризації сіл, залученню інвестицій, висвітленню визначних подій сіл, наданню інформації про видатних людей сіл.

Матеріали для розміщення на веб-сайті надаються секретарю* громади, який здійснює інформаційне наповнення веб-сайту як самостійно, так і з залученням штатних чи сторонніх спеціалістів, з якими укладені відповідні договори.

Технічне обслуговування, підтримку та модифікацію веб-сайту можуть здійснювати як відповідні співробітники апарату громади, на яких покладено дане завдання, так і сторонні організації, з якими укладені відповідні договори.

Інформація надається в електронному вигляді на переносних носіях інформації (флеш-карти) або електронною поштою із супроводжувальним листом.

Склад та періодичність подання інформації для веб–сайту залежить від виду матеріалів та поточних змін інформації і потреби її поновлення.

Інформація, розміщена на веб-сайті оновлюється невідкладно, але не пізніше п’яти робочих днів з дня затвердження (ухвалення) документу, після створення чи зміни інформації.

Структура та дизайн веб-сайту затверджуються головою теріторіальної громади чи ОТГ. Пропозиції щодо зміни структури, дизайну та функціонування сайту можуть подаватися виконавчим комітетом, депутатами громади та громадянами в порядку, визначеному законодавством.