Новий крок до
  • успішності
  • прогресу
  • сучасності

Мережа сайтів територіальних громад та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) – це всеукраїнський портал спрямований на сприяння розвитку місцевого самоврядування, підвищенню ефективності висвітлення діяльності рад, оприлюднення важливої інформації: рішень, розпоряджень, регуляторної діяльності, громадських обговорень, та суспільного життя громади.

gr.org.ua – це власний проект студії WebLiana

Маючи багаторічний досвід створення веб сайтів для наших замовників, нам прийшла ідея створити портал “Мережа сайтів територіальних громад та об’єднаних територіальних громад (ОТГ) України” для того, щоб кожна громада, могла швидко створити свій сучасний сайт та легко керувати його наповненням.

Портал GR.ORG.UA зробив створення, розміщення та обслуговування сайтів місцевого самоврядування зрозумілим та доступним для всіх бажаючих.

Якщо ви представник територіальної громади чи об’єднаної територіальної громади та шукаєте як створити сайт, то ви саме там, де треба.

Просто оберіть один з готових варіантів дизайну сайту (14 варіантів), який вам подобається, та подайте заявку. Або замовте створення унікального дизайну саме для вашої громади. В обох випадках ви швидко отримаєте результат, якого шукали та про який мріяли.

Наша команда

Наша молода, дружня команда слідкує за розвитком сучасних технологій, приймає зважені, кваліфіковані та обґрунтовані рішення, і все це за для того, щоб ви, наші шановні Замовники, були задоволені.

Команда складається з фахівців різних областей – реклами, розробки програмного забезпечення, дизайну. Кожен з нас знає свою справу і виконує роботу на відмінно. Саме тому компанія пропонує дійсно високоякісні послуги.

Людські відносини – ось що ми цінуємо! Тому наш Замовник завжди отримує 100% від замовленого і ще трошки більше, як невеличкий бонус.

Ми робимо все, аби вам було максимально зручно та швидко створити сайт

Процедура підготовки для створення сайту настільки спрощена, що вам достатньо просто зробити 3 кроки, щоб отримати готовий пакет документів

Обирай
Оформлюй
Відправляй
Отримуй свій сайт