22Лис

Збори громади в с. Дуліби 20 листопада 2016 р.

Новини

Нам дуже сподобався приклад сільського голови Васисльків П.І. громади села Дуліби, що на Львівщині.

Він зібрав жителів громади та відчитався що він зробив за 2016 рік. Одразу отримав питання і надав відповіді. “Очі в очі” так би мовити.

20.11.2016 р. в приміщенні Народного дому с. Дуліби, відбулися загальні збори громади, на яких звітував голова сільської ради Васильків П.І. про виконану роботу за перший рік перебування на посаді.

Хотілося б відзначити, що звіт відбувся за ініціативи голови сільської ради в с. Дуліби. Петро Ігорович прозвітував перед громадою та розповів чим жила сільська рада, які роботи були проведені та які плани на майбутнє, подякувавдепутатам, виконавчому комітету та жителям які сприяють покращенню умов проживання.zboru-duliby

Також обговорювалось питання добровільного об’єднання громад. Під час розмови присутні дійшли до висновку, що перспективний план об’єднання територіальних громад в частині Стрийського району, який прийняла Львівська обласна рада 08 листопада 2016 р. не обговорювався з мешканцями сіл, які б мали увійти в об’єднані громади, та зовсім не схожий на добровільний. Після розмови, було прийнято рішення створити робочу групу для вивчення даного питання для того, щоб відстояти наші права в процесі об’єднання.

putannja-duliby

Джерело: офіційний сайт громади

http://duliby.org.ua/